تاریخ : دوشنبه, ۲۸ خرداد , ۱۴۰۳ Monday, 17 June , 2024
6
شهردار اصفهان در چهارمین برنامه هر یکشنبه یک افتتاح:

پاداش ویژه به کارکنان باغ رضوان اصفهان در شرایط سخت کرونایی تعلق می گیرد

 • کد خبر : 3303
 • ۲۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۰
پاداش ویژه به کارکنان باغ رضوان اصفهان در شرایط سخت کرونایی تعلق می گیرد
در چهارهمین برنامه " هر یکشنبه، یک افتتاح" از 12 طرح جدید خدماتی-عمرانی سازمان آرامستان های شهرداری اصفهان با هزینه ای بالغ بر ۴۱۰ میلیارد ریال بهره برداری شد.
 • به گزارش اینهفته به نقل از اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، در پنجاه و پنجمین برنامه از سلسله برنامه های « اصفهان در مسیر امید» که در قالب چهاردهمین برنامه هر یکشنبه یک افتتاح با حضور جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر و حضور آنلاین شهردار اصفهان به دلیل ابتلا به کرونا برگزار شد، ۱۲ پروژه عمرانی – خدماتی سازمان آرامستان های شهرداری اصفهان با اعتبار ۴۱ میلیارد تومان افتتاح و بهره برداری شد.
  آغاز عملیات اجرایی و بهره برداری از پروژه های خدماتی و عمرانی سازمان آرامستان های شهرداری اصفهان، تکمیل و راه اندازی ساختمان خدمات امور متوفیان، شروع عملیات عمرانی و فضای سبز فاز سوم باغ رضوان، طراحی و ساخت سالن جلسات ساختمان اداری، تغییر هویت بصری و گرافیک محیطی آرامستان باغ رضوان و به روزرسانی اپلیکیشن خدماتی سازمان آرامستان های شهرداری اصفهان از طرح هایی بود که در برنامه «هر یکشنبه یک افتتاح» افتتاح و بهره برداری شد.
  همچنین فراخوان عمومی طراحی درایگاه های آرامستان باغ رضوان، مناسب سازی قطعات برای تسهیل در تردد سالمندان، جانبازان، معلولان و زائران اهل قبور، اجرای قبور پیش ساخته بتنی برای تسریع در ارائه خدمات به مراجعان، احداث سامانه تصفیه پساب غسالخانه آرامستان باغ رضوان، ساخت تابلو ترافیکی دروازه ای خیابان ثامن الائمه (ع)، اجرای فیبر نوری و طراحی و ساخت آرامگاه های خانوادگی دیگر طرح های جدید سازمان آرامستان های شهرداری اصفهان در این برنامه بود.
  شهردار اصفهان در این برنامه گفت: پیرو مذاکره با مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری اصفهان، پاداش ویژه برای همه کارکنان باغ رضوان اصفهان در نظر گرفته می شود چراکه اکنون کار آنها در شرایط فوق العاده و وضعیت بحرانی است و ممکن است خود گرفتار ویروس کرونا شوند.
  قدرت اله نوروزی اظهار کرد: شرایط کنونی بسیار سخت است و امکان تجمع نیست اما برنامه های هر یکشنبه، یک افتتاح به عنوان یک برند مدیریت شهری راه خود را ادامه می دهد و در پرونده شهرداری اصفهان ثبت می شود تا در دوره های آینده مردم تحت عنوان «هر یکشنبه یک افتتاح» شاهد دریافت خدمات جدید و کاملی باشند.
  وی ادامه داد: جای افتخار دارد در سازمانی مثل باغ رضوان، پروژه های متعددی با اعتبار ۴۱ میلیارد تومان افتتاح شده و به بهره برداری برسد.
  شهردار اصفهان تصریح کرد: کار در این سازمان کار در خاموشی است و در شرایطی که وضعیت بسیار پیچیده است و شرایط کرونایی مراقبت ویژه ای نیاز دارد، فعالیت کارکنان این سازمان، عملی جز رفتار ایثارگرانه نمی تواند باشد که برای آنها آرزوی سلامتی دارم.

  *رفتار مناسب با مردم در شرایط سخت، جای قدردانی دارد

  وی افزود: در شرایطی که کارکنان باغ رضوان شاهد غصه های مردم بوده و عزاداری و مصیبت مردم را می بینند و از ابتدا تا انتها شاهد ناراحتی داغدیدگان هستند، رفتار خوب و برخورد مناسب آن ها با مردم جای قدردانی دارد.
  نوروزی اظهار کرد: امیدوارم این مجموعه پروژه های خدماتی بتواند به کیفیت خدمات رسانی به مردم بیفزاید و یقین دارم اعضای شورای سازمان آرامستان ها، هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان به گونه ای حرکت می کنند که بیش از همیشه رضایت شهروندان حاصل شود.
  وی تصریح کرد: در دو هفته گذشته شاهد افتتاحیه های مختلفی بودیم و امروز اکثر اعضای شورای شهر حضور دارند که جای سپاسگزاری دارد؛ انتظار این است افرادی که تصمیم گیری می کنند، شاهد بهره برداری از نتایج کار خود نیز باشند.
  شهردار اصفهان افزود: ضمن اینکه این اقدام باعث قوت و قدرت بیشتر کارکنان می شود و به معنای حمایت کامل از کارکنان آرامستان هاست.
  وی افزود: پیرو مذاکره با مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری اصفهان، پاداش ویژه برای همه کارکنان باغ رضوان اصفهان در نظر گرفته می شود چراکه اکنون کار آنها در شرایط فوق العاده و وضعیت بحرانی است و ممکن است گرفتار این ویروس شوند.

  *پروژه های سازمان آرامستان در راستای مدیریت بحران است

  در ادامه، احمدرضا مرادی، مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری اصفهان اظهار کرد: کارکنان باغ رضوان در هشت ماه گذشته با وضعیت کرونا توانستند خدمات را به گونه ای ارائه دهند که کرامت خانواده متوفیان حفظ شده و به نوعی برخورد شد که حداکثر خدمات، ارائه و در فضایی آرام به دور از حاشیه کار کنیم.
  وی ادامه داد: در شش ماه نخست سال جاری، نسبت به شش ماهه سال گذشته افزایش متوفی داشتیم و از مجموعه اقداماتی که از سوی همکاران برای ارایه خدمات به شهروندان انجام شده قدردانی می کنم.

  مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری اصفهان با اشاره به پروژه های این سازمان افزود: ساختمان جدید شماره ۲ برای متمرکز کردن همه خدمات متوفیان پس از خاکسپاری احداث شده است.
  وی با اشاره به اینکه عملیات فاز سه باغ رضوان، جدول گذاری، اجرای شبکه آبرسانی، برق، فضای سبز و سالن اجتماعات از دیگر طرح های این سازمان است، گفت: نگهداری ۱۷۰ هکتار فضای سبز باغ رضوان، از جمله اقدامات این سازمان است.
  مرادی ادامه داد: اجرای فیبر نوری و نوسازی شبکه آبرسانی ۳۰ ساله باغ رضوان از دیگر طرح های جدید اجرا شده است.
  وی بیان کرد: همچنین برای طراحی درایگاه و سردر آرامستان فراخوان دادیم و طرح مورد قبول داوران، امسال اجرا می شود.
  مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری اصفهان تصریح کرد: ساخت قبور به صورت پیش ساخته بتنی از سوی سازمان عمران انجام شده است. ضمن اینکه امروز با هفته کاهش بلایای طبیعی تقارن دارد و تاب آوری شهرها یکی از فرآیندهای مدیریت بحران است که یکی از کارگروه های مدیریت بحران در شهر در آرامستان هاست.
  وی ادامه داد: به همین سبب، موارد لازم را برای خدمات پیش بینی کردیم که این پروژه ها در همین راستا اجرایی شده است.

  *پروژه های باغ رضوان تجلی تکریم مردم است

  همچنین در این مراسم، علیرضا نصر اصفهانی رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به اینکه اعضای شورای اسلامی شهر در جریان سختی کار کارکنان باغ رضوان هستند و امیدوارم همه بتوانیم قدردان زحمات و تلاش های کارکنان و هیئت مدیره سازمان آرامستان ها باشیم، اظهار کرد: به عنوان مدیریت شهری یکی از وظایف ما این است که با کمترین منت گذاری بیشترین خدمت گزاری را داشته باشیم.
  وی ادامه داد: مردم ولی نعمت ما هستند و باید این ولی نعمتی را در هر سازمانی به اثبات برسانیم به طوریکه مردم در بهترین شرایط قرار گیرند و مورد توجه و تکریم باشند تا در کوتاه ترین زمان ممکن مشکلات آنها را در هر ماموریتی به سرانجام برسانیم.
  وی افزود: خدمت رسانی در دو بخش تبلور پیدا می کند که یکی از آنها ایجاد مکان های زیرساختی است تا در جهت تکریم مردم مورد استفاده قرار گیرد.
  وی بیان کرد: ساختمان هایی که در باغ رضوان ساخته شده تجلی تکریم مردم است و در کنار این ساختمان ها نرم افزارهایی در اختیار کارکنان قرار می گیرد تا برای ارائه خدمات به مردم استفاده کنند.
  نصر اصفهانی افزود: اگر در فضایی که کار می کنیم علی رغم سختی ها روابط انسانی حاکم باشد و نسبت به هم بذل محبت داشته باشیم، فضا بهبود می یابد که این وضعیت در سازمان آرامستان ها حاکم است.
  وی با تقدیر از اقدام شهردار اصفهان برای ارائه پاداش به کارکنان باغ رضوان اظهار کرد: ما هم در زمان دیگری و بعد از سپری شدن شرایط کرونایی، مراسم تقدیری از همکاران باغ رضوان در صحن علنی شورا خواهیم داشت.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  لینک کوتاه : https://inhaftemag.com/?p=3303

  ثبت دیدگاه

  مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
  قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.